Fotografia Ślubna

Oferta ślubna.

Ślub to wyjątkowy czas pełen mniejszych i większych wydatków. Dlatego staram się aby moja oferta była zawsze jak najbardziej elastyczna i dostosowana do Państwa potrzeb. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i propozycje dotyczące zawieranej umowy.

Generalnie całą uroczystość dzielę na następujące etapy:

  • Sesja narzeczeńska
  • Przygotowania Pana Młodego
  • Przygotowania Pani Młodej (w domu + ewentualnie dodatkowa opcja makijaż u kosmetyczki).
  • Błogosławieństwo i wyjazd z domu do kościoła.
  • Ceremonia Ślubna
  • Wesele
  • Plener

 

*Sesja narzeczeńska oraz plener zdjęciowy to osobne pozycje w cenniku – zachęcam do zapoznania się z nimi w dziale OFERTA.

img_6292

Standardowa oferta

W mojej standardowej ofercie znajdą Państwo zarówno tradycyjną formę przekazania zdjęć (Płyta DVD) jak również efektowne albumy, pokazy slajdów oraz ramki ze zdjęciami i odbitki dla gości.

Usługa polegająca na fotograficznym udokumentowaniu wydarzeń z dnia ślubu oraz wesela.

1Jestem tego dnia w pełni dyspozycyjny i przygotowany do działania zgodnie z ustaleniami z zawartej wcześniej umowy. Mam ze sobą zapasowy sprzęt, stosowny do uroczystości strój i robię co w mojej mocy aby jak najpiękniej pokazać Wasze przedślubne poddenerwowanie, wzruszenie rodziców, chwile zamyślenia, zakochanie… i wiele wiele innych cudownych momentów, które aż proszą się o to, żeby tylko uchwycić je w kadrze aparatu.

Staram się być możliwie niezauważalny, nie rozpraszać, nie przeszkadzać, ale jednocześnie cały czas czuwać nad przebiegiem uroczystości, aby niczego nie przegapić. Zdjęć wykonuję zawsze dużo (skoro takie możliwości daje aktualna technika) i po skatalogowaniu i sklasyfikowaniu (naturalnie również odrzuceniu nieudanych, bo takie też się trafiają), przekazuję Państwu w całości niczego nie żałując, bo nawet te mniej udane zdjęcia przecież też warto mieć.

Płytę DVD oraz Blue-Ray – z wyselekcjonowanym i skatalogowanym materiałem zdjęciowym, wykonanym w dniu ślubu.

Zestaw płyt DVD oraz BDPłyta DVD to zdjęcia w nieco mniejszej rozdzielczości, ułatwiającej ich wywoływanie oraz dalsze przekazywanie rodzinie i bliskim. Na płycie znajdują się również „internetowe miniatury” czyli zdjęcia przygotowane od razu do umieszczenia na Facebook’u lub innym portalu społecznościowym. Na płycie Blue-Ray znajdują się natomiast zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości i w najwyższej jakości. Wszystkie płyty posiadają spersonalizowaną etykietę i znajdują się w eleganckim, skórzanym etui. Dodatkowo przekazuję również kopie zapasowe tych płyt w spersonalizowanym plastikowym pudełku DVD.

 120-130 wybranych zdjęć zgromadzonych w pamiątkowym albumie.

Fotoalbum 30x30 cm

Fotoalbum stanowi chyba najważniejszą pamiątkę z dnia ślubu. Więcej o tym efektownym sposobie prezentacji zdjęć dowiecie się TUTAJ. Standardowo Album ma wymiary 30×30 cm zawiera 18 rozkładówek, posiada metalowe narożniki oraz pamiątkowe grawerowanie.  Album tradycyjny to natomiast: solidna skórzana oprawa, renomowana firma i dożywotnia gwarancja.

50 odbitek w rozmiarze 10×15 cm do rozdania.

Przykładowy zestaw ślubnyDodatkowy element, który doceniany przez moich Zleceniodawców. Odbitki przedstawiające gości weselnych, które można rozdać z podziękowaniem za udaną zabawę. Nie trzeba ich wybierać, a potem dodatkowo płacić za wywołanie.

2 pamiątkowe albumiki z 4 zdjęciami 15×21 cm dla Świadków.

Sympatyczny upominek dla Świadków, którzy na każdej uroczystości ślubnej pomagają i dają z siebie na prawdę wiele.

 Płytę DVD ze zdjęciami z w formie pokazu slajdów video.

Płyta możliwa do odtworzenia za pośrednictwem standardowego odtwarzacza DVD i telewizora. Forma prezentacji szczególnie lubiana przez starsze osoby nie posiadające komputerów.

2 ramki ze zdjęciami 15×21 cm dla rodziców.

Upominek dla rodziców, którzy są również bohaterami dnia ślubu i z pewnością chętnie taką ramkę umieszczą na honorowym miejscu w domu.

15 odbitek w rozmiarze 15×21 cm z Parą Młodą.

Odbitki z najlepszymi zdjęciami Pary Młodej.

 Dodatkowe opcje

Jeśli życzycie sobie Państwo oferuje również dodatkowe opcje dotyczące np. bardziej rozbudowanego fotoalbumu, dodatkowych odbitek, ramek lub albumików dla świadków lub płyt DVD.

 

To taka wersja max. Wersja mini to zdjęcia z przygotowań Panny Młodej, ślubu i wesela, oddane na DVD bez dużego retuszu.

Wszystko jest do ustalenia dlatego zachęcam do kontaktu!

_dsc3680

To jednak nie wszystko.

Oferuję jeszcze całą gamę tzw. usług dodatkowych i zachęcam gorąco do zapoznania się z nimi. Są to m.in. wywoływanie zdjęć Pary Młodej podczas wesela dla gości, kącik foto z zabawnymi gadżetami i wiele innych.