O mnie

ja

Witam, nazywam się Piotrek Kozioł i serdecznie dziękuję za odwiedzenie strony z wykonanymi przeze mnie zdjęciami. Mam nadzieję, że udało mi się za ich pośrednictwem, choć w niewielkim  stopniu, zaprezentować moją pasję. Fotografią interesuję się już od bardzo dawna. Uwielbiam robić zdjęcia i zawsze sprawia mi to radość.

Fotografia jest na tyle rozległą i wymagającą dziedziną, że na pewno nie mogę określić się jako profesjonalista – jestem raczej pasjonatem. Posiadam jednak spore doświadczenie i każdy istotny element ślubu, wesela, chrzcin czy studniówki jest mi dobrze znany, dzięki czemu pracuję sprawnie, skutecznie i spokojnie, koncentrując się na szukaniu pięknych chwil i jak najoryginalniejszych kadrów. Każde wydarzenie, które mam okazję oglądać przez obiektyw jest bowiem wyjątkowe i oryginalne – nigdy o tym nie zapominam i staram się pokazywać to najpełniej jak to tylko możliwe na wykonywanych przeze mnie fotografiach.

Z aparatem pojawiam się zawsze chętnie i na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Zajmuję się również późniejszym wywołaniem, prezentacją oraz archiwizacją wykonanych przeze mnie zdjęć. Możecie Państwo w tej dziedzinie zawsze na mnie polegać. Nie uważam, że wraz z umówionym przekazaniem materiałem zdjęciowym nasza współpraca dobiega końca. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie ewentualne pytania.

Pracuję głównie na systemach CANONA, sprzęt, który zabieram ze sobą najczęściej przedstawiam poniżej:

Canon EOS 5D Mark IIcanon7d canon50d canon_speedlite_580ex canon_speedlite_430ex

2470 canon_70-200_f4l 50 samyang8

BODY nr 1: Canon 5d Mark II
BODY nr 2: Canon 7D
BODY nr 3: Canon 50D (awaryjnie)

Lampa błyskowa: Speedlite 580 Ex II oraz Speedlite 430 Ex II

OBIEKTYWY:
Canon 24-70 mm f. 2.8 L; Canon 70-200 mm 4 L; Canon 50 mm 1.4; Samyang 8 mm 2.8 Fisheye;

Dysponuję ponadto pełnym zestawem akcesoriów niezbędnym do pracy jak np.: filtry UV, polaryzacyjne, połówkowe, blendy, oświetlenie stałe na statywach, w razie potrzeby tła fotograficzne, statywy, drukarki fotograficzne itd.

Bywa, iż niekiedy zabieram ze sobą również tradycyjny kliszowy aparat Canon lub Zenit TTL z zestawem obiektywów M42.