Fotoalbumy – informacje

5Fotoalbumy stanowią nowoczesną i ekskluzywną metodę na uwiecznienie wspaniałych zdjęć w różnego rodzaju kompozycjach graficznych i artystycznych. W połączeniu z wysokiej jakości okładkami oraz dodatkami Fotoalbumy stają się doskonałą alternatywę dla tradycyjnych Albumów Fotograficznych opartych o odbitki cyfrowe.
Doskonała prezencja sprawia, że Fotoalbum sprawdzi się idealnie przy uwiecznieniu podniosłych i szczególnych uroczystości takich jak ślub, chrzest i komunia. Tematyka Fotoalbumu jest jedank nieograniczona. Bardzo ważną cechą tego medium jest wieloletnia trwałość, która pozwala na uwiecznienie zdjęć dla kilku pokoleń. Bogata gama zalet powoduje, że po Fotoalbumy sięga coraz większa grupa zadowolonych klientów.
f6
Fotoalbum w wersji standardowej, stanowi element oferty dot. Ślubu oraz Chrztu.

Fotoalbumy składają się głównie z bloku rozkładówek na sztywnych kartach oraz okładki, wykonanej w oparciu w o wysokiej jakości surowce introligatorskie. Blok rozkładówek zbudowany jest w  taki sposób aby umożliwić w niezakłócony sposób rozwarcie kart rozkładówek do jednej płaszczyzny. Taka specyfika daje możliwość prezentacji kompozycji zdjęciowej na całej rozkładówce. Na lini łamu rozkładówek występuje delikatne bigowanie – zapobiegające łamaniu się papieru oraz polepszające jego pracę.


 Jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia, które do tej pory nie znalazły swojego miejsca w dedykowanym albumie, jeżeli zależy wam na wysokiej jakości i trwałych materiałach, na albumie przygotowanym zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Zachęcam do kontaktu.

 Fotoalbumy – ceny usługi wykonania

30x30
Fotoalbum 30×30 cm

(18 rozkładówek, okładka z ekoskóry, metalowe narożniki)


Fotoalbum w tym rozmiarze to doskonały sposób prezentacji zdjęć z tak ważnych uroczystości jak: ślub wraz z weselem, plener, sesja indywidualna.

Album  w takiej formie stanowi element oferty Ślubnej. Może on jednak zostać wykonany osobno oraz rozbudowany o dodatkowe elementy jak np:

 • Okienka zdjęciowe na okładce – 30 zł
 • Dodatkowe rozkładówki – 20 zł/szt.
 • Okładka z materiałów łączonych – 30 zł
 • Dodatkowe grawerowanie – 15 zł

 


CENA PODSTAWOWA: 355 zł brutto

*W razie potrzeb mogę wystawić fakturę VAT.

Fotoalbum 20×30 cm
20x30

(18 rozkładówek, okładka z ekoskóry, metalowe narożniki)


Album w takiej formie stanowi element oferty Chrztu Św. Może on jednak zostać wykonany osobno oraz rozbudowany o dodatkowe elementy jak np:

 • Okienka zdjęciowe na okładce – 20 zł
 • Dodatkowe rozkładówki – 14 zł/szt.
 • Okładka z materiałów łączonych – 20 zł
 • Dodatkowe grawerowanie – 15 zł

 

 

fotoalbum_20x30

 

 


CENA PODSTAWOWA: 290 zł brutto

*W razie potrzeb mogę wystawić fakturę VAT.

Fotoalbum 20×30 cm (fotoksiążka)
20x30

(21-30 stron, okładka z ekoskóry, metalowe narożniki)


Fotoksiążka stanowi atrakcyjniejszą cenowo alternatywę dla fotoalbumów. W tym wypadku zdjęcia nie są wywoływane na papierze fotograficznym, a drukowane w wysokiej jakości na papierze o gramaturze 170 g. To świetny sposób na prezentację swojego portfolio, projektu czy zdjęć z rodzinnego wyjazdu lub sesji zdjęciowej.

Również i w tym przypadku wersję podstawową można rozbudować:

 • Okienka zdjęciowe na okładce – 20 zł
 • Dodatkowe 20 stron – 25 zł/szt.
 • Papier o gramaturze 200 g – + 8%

 

fotoksiazka2


CENA PODSTAWOWA: 180 zł brutto

*W razie potrzeb mogę wystawić fakturę VAT.